SUKI:
    - MADERA
    - GADHAR DRAIOCHT
    - CHYRA
    - KNIEJA
  PSY:
    - GADHAR GEAR
  REPRODUKTORY UŻYTE
DO HODOWLI
    - RUDI OF NUTSTOWN
    - JUST ME
  SZCZENIĘTA:
    - początek życia
    - miot G
    - miot C
  IN MEMORIAM:
    - BIXEN
    - BERDYSZ
    - MAŁA
  GALERIA CODZIENNA
  KONTAKT
  STRONA GŁÓWNA

. JUST ME of First Avenue

Pies pochodzący ze znanej, belgijskiej hodowli, która może poszczycić się licznymi osiągnięciami wystawowymi, ale przede wszystkim tym, że wiele pochodzących z niej psów wiedzie długie i zdrowe życie.
Just Me to wspaniały, doskonale zbudowany samiec o niezwykle obszernym, wydajnym ruchu. Obecnie jest jednym z najlepszych belgijskich reproduktorów czego dowiódł zdobywając w 2012 roku tytuł 2 samca Wilczarza Irlandzkiego w Belgii.
Jest psem o zrównoważonym, spokojnym charakterze, nie narzuca się ze swoją obecnością, ale nie jest też nieufny, czy niezależny - przeciwnie, zaproszony do interakcji potrafi czule poddawać się pieszczotom i oczarowuje swoją osobowością.
Swoim dzieciom przekazuje świetnie kątowany front i głębokie przedpiersie.
Belgijski klub Wilczarza Irlandzkiego (www.iwcb.be) stawia bardzo duże wymagania co do zdrowia psich olbrzymów: każdego roku psy te muszą przechodzić badania kardiologiczne w kierunku CDM - istnieje więc pewność, że w wieku 4 lat Just Me ma zdrowe serce. Hodowczyni tego pięknego, szarego samca jest weterynarzem i osobą niezwykle dbającą o zdrowie populacji wilczarzy; do hodowli wybiera zdrowe, długowieczne, przebadane zwierzęta, które do końca swoich dni zostają w jak najlepszej formie, i których potomstwo ma szanse na długie życie bez chorób.
Just Me ma w swoim rodowodzie psy żyjące ponad 10 (a nawet 12) lat oraz kilku Zwycięzców Świata. Jest również Championem Belgii.

DOKUMENTY

   

GALERIA