SUKI:
    - MADERA
    - GADHAR DRAIOCHT
    - CHYRA
    - KNIEJA
  PSY:
    - GADHAR GEAR
  REPRODUKTORY UŻYTE
DO HODOWLI
    - RUDI OF NUTSTOWN
    - JUST ME
  SZCZENIĘTA:
    - początek życia
    - miot G
    - miot C
  IN MEMORIAM:
    - BIXEN
    - BERDYSZ
    - MAŁA
  GALERIA CODZIENNA
  KONTAKT
  STRONA GŁÓWNA

. RUDI OF NUTSTOWN

Piękny, czarnej maści pies pochodzący z legendarnej irlandzkiej hodowli, która jest „jedną z najbardziej pewnych i stałych wartości w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat hodowli Wilczarzy Irlandzkich”, a której założyciel, John Kelly był jednym z czołowych znawców wilczarzy i miał ogromny wpływ na rozwój rasy olbrzymów w Irlandii (a poprzez to również na całym świecie). Twórcy hodowli Nutstown od początku swojej pracy hodowlanej trzymali się wyraźnej linii rodzinnej i dzięki temu przez ponad pięćdziesiąt lat utrzymali stały typ swoich psów. Typ solidnych, mocnych, żywotnych i, co zawsze trzeba podkreślać, zdrowych chartów.

Rudi to imponujący, czarny samiec w typie „czysto irlandzkim”; pies o bardzo harmonijnej budowie, mocnej kości, miłej w wyrazie głowie i nieprawdopodobnie wydajnym, obszernym, pełnym wewnętrznej siły ruchu. Jest przyjazny, ciekawski, energiczny i żywiołowy.

Rudi to zamknięcie części legendy – on i jego rodzeństwo, to ostatnie psy urodzone w hodowli Nutstown za życia John’a Kelly.

RODOWÓD

DOKUMENTY

 

GALERIA